solarni-domy

PROFISUN Energy s.r.o.

Jsme specialisté na fotovoltaiku a stavebnictví.

Dynamicky reagujeme na potřeby trhu – specializujeme na poskytování komplexních energetických řešení a stavbu dřevostaveb.

Stavba dřevostaveb je naší specializací již více než 20 let. Jsme hrdí na naši dlouholetou praxi a odborné znalosti v této oblasti. Naše dřevostavby jsou vytvářeny s důrazem na kvalitu, ekologii a energetickou účinnost. Využíváme moderní technologie a materiály, abychom vytvořili pohodlné a energeticky úsporné domovy pro naše zákazníky.

Jako dynamická firma aktivně reagujeme na potřeby trhu a neustále sledujeme nové trendy a inovace v oblasti fotovoltaiky a stavebnictví. Snažíme se přinášet nejmodernější a nejefektivnější řešení našim zákazníkům.

V naší společnosti PROFISUN Energy s.r.o. máme jasné cíle poskytovat nejen kvalitní a inovativní energetická řešení pro naše zákazníky.

PROFISUN Energy s.r.o.

Náš partner

Jsme také hrdými partnery českého výrobce fotovoltaiky Benekov Esco. Spolupracujeme s tímto renomovaným výrobcem několik let a spolehlivě realizujeme zakázky na fotovoltaiku na míru. Benekov Esco je známý pro svou špičkovou technologii a kvalitu svých fotovoltaických systémů – jsme autorizovaným obchodním a instalačním partnerem a s hrdostí dodáváme jejich produkty našim zákazníkům.

Naše realizace v oblasti fotovoltaiky a výstavby dřevostaveb najdete po celé české republice. Nejčastěji však v lokalitě Praha, Středočeský kraj a lokality v okruhu do cca 100km od Říčan u Prahy – Pardubice, Hradec Králové, Kladno, Plzeň, Příbram, Mělník, Mladá Boleslav, Kolín…

O firmě