IMG_4892-1-1024x768

Aktuálně nabízíme moderní, nízkoenergetickou dřevostavbu s výhledem do lesa. Tento prostorný dům nabízí tři ložnice, jeden obývací pokoj, jednu kuchyni a dvě koupelny, které poskytují dostatek prostoru pro vaši rodinu a hosty.

Dům se nachází v klidné a příjemné čtvrti „Na včelníku“ vzdáleníé 5 minut od centra Mníšku pod Brdy a je ideální pro rodinný život.

Vybavení zahrnuje venkovní žaluzie, které poskytují soukromí a regulují přirozené osvětlení interiéru. Rekuperační systém zajišťuje čistý a čerstvý vzduch v celém domě, což přispívá k vašemu zdraví a pohodě.

Podlahové topení vám umožňuje vychutnat si příjemnou tepelnou pohodu v každé místnosti. Tepelné čerpadlo pak zajišťuje energeticky účinné vytápění domu po celý rok, což vám pomáhá snižovat náklady na energii.

Dům je vybaven i přípravou pro výstavbu 60m2 půdního prostoru, což vám otevírá další možnosti rozšíření.

Okolní lesy (na které máte výhled) poskytují krásné scenérie a nabízí možnosti pro procházky, běhání či cyklistiku.T ento půvabný dům je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí spojit pohodlí venkovského prostředí s přímou dostupností k hlavnímu městu (20 minut).

Cena: 10 900 000Kč

Dřevostavby realizujeme po celé české republice. Od lokalit Praha, Středočeský kraj až po lokality v okruhu do cca 100km od Říčan u Prahy – Pardubice, Hradec Králové, Kladno, Plzeň, Příbram, Mělník, Mladá Boleslav, Kolín…

Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují realizovat dřevostavby na míru podle vašich požadavků. Spoléhejte na nás při stavbě moderního, ekologického a pohodlného domova.