PROFISUN Energy s.r.o.

Časté dotazy našich klientů

Naše společnost PROFISUN Energy s.r.o. se setkává s různými dotazy od našich zákazníků.
Zde uvádíme některé nejčastější dotazy a odpovědi na ně:

Každý dům je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. Naši odborníci provedou důkladnou analýzu vašeho domu a energetických potřeb. Na základě toho vám navrhneme optimální řešení, které zahrnuje vhodný typ fotovoltaického systému a jeho rozmístění na střeše či pozemku.
Množství úspor závisí na velikosti fotovoltaického systému, orientaci a sklonu střechy, místní klimatické podmínky a vaší spotřebě elektřiny. Naše odborné týmy provedou důkladnou analýzu a výpočty, abychom vám poskytli přesný odhad úspor, které můžete dosáhnout prostřednictvím fotovoltaiky.
Fotovoltaika je dlouhodobě investicí s návratností. Většinou se fotovoltaický systém splácí do několika let a následně začínáte výrazně snižovat své náklady na elektřinu. Kromě finančních úspor přispíváte také k ochraně životního prostředí a využíváte obnovitelnou energii.
Fotovoltaické systémy mají dlouhou životnost a jsou navrženy pro provoz po mnoho let. Většina výrobců poskytuje dlouhodobé záruky na své produkty. Průměrná životnost solárních panelů je kolem 25-30 let, ale mnoho systémů dosahuje i delšího provozu.
Fotovoltaické systémy vyžadují minimální údržbu. Doporučuje se pravidelná kontrola a čištění panelů od nečistot, jako jsou prach, listí a sníh. Naše týmy mohou zajistit pravidelnou údržbu vašeho systému, abyste dosáhli optimálního výkonu.

Časté dotazy